درباره ما

شرکت آریا صنعت معصومی تنها تولید کننده دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی در ایران

شرکت آریا صنعت معصومی – ایران – قم
شرکت آریا صنعت معصومی ، که از شرکتهای قدیمی و فعال در حوزه تولید دستگاههای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی  و همچنین تولید و توزیع کلیه تجهیزات و قطعات مرتبط جانبی این دستگاهها در کشور بوده و علاوه بر رفع نیازهای داخلی ، توانسته محصولات بسیار خوبی را به کشورهای همسایه صادر کند و در رقابت با محصولات چینی و تایوانی و امریکایی هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت ، توان رقابت دارد .

شرکت آریا صنعت معصومی – ایران – قم
شرکت آریا صنعت معصومی ، که از شرکتهای قدیمی و فعال در حوزه تولید دستگاههای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی از نخبگان صنعت و کارگران سخت کوش و باهوش ایرانی بهره می برد.

شرکت آریا صنعت معصومی ، تولید کننده دستگاههای آب شیرین کن ، جهت رضایت مشتریان خود از کارشناسان و کارمندان متعهد و کارآزموده بهره می‌برد.

شرکت آریا صنعت معصومی

استراتژی و چشم انداز

استراتژی و چشم انداز 5 ساله پنجم

شرکت آریا صنعت معصومی – ایران – قم
شرکت آریا صنعت معصومی ، در نظر دارد در زمینه تولید و توزیع کلیه تجهیزات و قطعات مرتبط جانبی این دستگاه ها در کشور بتواند علاوه بر رفع نیازهای داخلی ،  محصولات بسیار خوبی را به تمام کشورهای جهان  که در تامین آب شرب استاندارد مشکل دارند ، صادر کند و در رقابت با محصولات چینی و تایوانی و امریکایی موفق شود و سهم به سزایی از بازار جهانی و کشور عزیزمان ایران را به خود اختصاص دهد.