Fifth stage filter function water purifier

Fifth stage filter function water purifier

عملکرد فیلتر مرحله پنجم (Post Carbon)دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله پنجم (Post Carbon)دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت آریا صنعت معصومی با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید فیلترهای دستگاه آب شیرین ، با فناوری ساخت و تولید با کیفیت ترین فیلترهای آب شیرین کن در عرصه تولید و توزیع فیلتر  فعالیت دارد. 

در هر مرحله از تصفیه آب و به اصطلاح شیرین سازی آب آشامیدنی فیلتر های دستگاههای آب شیرین کن خاصی مورد نیاز است که  شرکت آریا صنعت معصومی همواره بهترین ها را تولید کرده و در اختیار توزیع کنندگان عمده این محصول قرار داده است.

در این مقاله عملکرد پنجمین فیلتر و مرحله تصفیه آب را برای شما شرح می دهیم.

عملکرد فیلتر مرحله پنجم (Post Carbon)دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی یک فیلتر اینلاین (inline) یا خطی است که حاوی کربن اکتیو (فعال) ساخته‌شده از زغال پوسته نارگیل است. برخلاف فیلتر کربن اکتیو مرحله دوم، مواد سازنده این فیلتر با اسید خلوص بالاتری شسته و خالص شده که سبب استفاده از آن برای تصفیه نهایی آب می‌شود. این فیلتر در مسیر آب خروجی از ممبران و همچنین مخزن ذخیره قرار می‌گیرد تا بو، رنگ و مزه احتمالی ایجادشده در مخزن ذخیره و یا مقادیر باقیمانده آنها که از فیلتر اسمز معکوس عبور کرده‌اند را از آب حذف کرده و طعم آب را تثبیت کند. تهیه‌شده از زغال پوسته نارگیل کارتریج پست کربن کاملاً گیاهی است و از زغال پوسته نارگیل ساخته شده است که موجب بهبود کارایی آن شده و برای سلامتی انسان خطرساز نیست.
عمر مفید این فیلتر همانند دیگر فیلترهای پست کربن تصفیه آب خانگی ، حدود 1 سال است و بهتر است بعد از 1 سال تعویض شود .
پست-کربن-فیلتر-مرحله-5-

کاربرد فیلتر پست کربن :

انواع مختلف فیلتر مرحله پنج که توسط شرکت آریا صنعت معصومی به بازار ایران و جهان صادر می شود، بر اساس نوع ذغال متفاوت است .

معمولا بازه ی زمانی یک تا یک سال و نیم زمان مطلوبی برای تعویض فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب است .

توجه بفرمایید که این فیلتر درون محفظه ای پلاستیکی مات به صورت کارتریج قرار دارد.