Seventh filter function of water purifier

Seventh filter function of water purifier

فیلتر مرحله هفتم (آلکالاین)دستگاه تصفیه آب چه کاری انجام می دهد ؟


فیلتر مرحله هفتم ALKALINE آب شیرین کن

شرکت آریا صنعت معصومی با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید فیلترهای دستگاه آب شیرین ، با فناوری ساخت و تولید با کیفیت ترین فیلترهای آب شیرین کن در عرصه تولید و توزیع فیلتر فعالیت دارد.

در هر مرحله از تصفیه آب و به اصطلاح شیرین سازی آب آشامیدنی فیلتر های دستگاههای آب شیرین کن خاصی مورد نیاز است که  شرکت آریا صنعت معصومی همواره بهترین ها را تولید کرده و در اختیار توزیع کنندگان عمده این محصول قرار داده است.

در این مقاله عملکرد هفتمین فیلتر و مرحله تصفیه آب را برای شما شرح می دهیم.


عملکرد فیلتر مرحله هفتم آب شیرین کن

فیلتر بسیار مفید قلیایی کننده آب، تاثیرات مثبت آب قلیایی بر بدن و بهبود درمان بسیاری از بیماری ها توسط این فیلتر می پردازیم. فیلتر قلیایی (آلکالاین) که به اختصار به آن ORP می گویند به معنای کاهش پتانسیل اکسیداسیون می باشد. همان طور که می دانید میزان PH آب کمتر از 7 به آب خاصیت اسیدی می بخشد و PH آب بیشتر از 7، آب را به سمت قلیایی شدن می برد. اگر آب مصرفی شما اسیدی باشد ممکن است به مینای دندان آسیب برسد و در نهایت باعث پوسیدگی دندان شود، با توجه به هزینه های سرسام آور دندان پزشکی بهتر است برای جلوگیری از وقوع این امر مراقب سلامت آب آشامیدنی خود باشیم.
آب اسیدی علاوه بر اثر سوء بر روی دهان و دندان خطرهای دیگری مانند ابتلا به انواع بیماری های گوارشی، ورم معده، التهابات روده و گاستریت و … را برای شما به دنبال داشته باشد ، همچنین اسید معده را در افرادی که از رفلاکس رنج می برند، تشدید می کند. مصرف آب با خاصیت اسیدی در طولانی مدت موجب اکسید شدن سلول های بدن شده و تجمع سلول های اکسید شده در بدن یکی از عوامل پیدایش سرطان در انسان گزارش شده است. به جهت خنثی کردن محیط اسیدی که در بدن به وجود می آید استفاده از آب قلیایی پیشنهاد می شود، هدف اصلی استفاده از آب قلیایی کاهش حالت اسیدی بدن در اثر مصرف آب اسیدی و یا نوشیدنی های گازدار می باشد که مصرف آن ها امروزه در بین جوانان بسیار شایع است و ممکن است در آینده سلامت شما را به خطر بیاندازد.


نقش فیلتر مرحله هفتم آب شیرین کن در سلامتی

آب قلیایی یا آب یونیزه شده با کنترل محیط اسیدی بدن به جذب و هضم غذا در سیستم گوارشی کمک کرده و از نفخ و رفلاکس معده جلوگیری می کند، در صورت اسیدی شدن محیط بدن، بدن برای جبران کردن آن از کلسیم موجود در استخوان ها استفاده می کند که این امر سلامت استخوان ها را به خطر می اندازد بنابراین با مصرف آب قلیایی می توانید از وقوع این مشکل جلوگیری و استخوان های خود مراقبت کنید. کبد مرکز تصفیه سموم بدن است، آب قلیایی با بالا بردن خاصیت آنتی اکسیدانی از تجمع چربی ها در کبد پیشگیری می کند بنابراین مصرف آب قلیایی برای بیماران کبدی موثر است. مولکول های آب قلیایی در مقایسه با آب مصرفی معمولی کوچک تر هستند از این رو راحت تر به سلول های بدن جذب می شوند و خاصیت آبرسانی پوست را افزایش می دهند که در نتیجه این فرایند از پیری پوست جلوگیری می شود. آب قلیایی با کنترل میزان کلسترول و قند خون برای بیماران دیابتی اهمیت بسیاری دارد.

انواع مختلف فیلتر مرحله 7 توسط شرکت آریا صنعت معصومی به بازار ایران و جهان صادر می شود،